Int nej. #226680
Aktiv
Andere Mizar Garage
Loading ...
(tors. 21.05.2026, 12.42)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Andere |
| Kategori | Alkove |
| Model | Mizar Garage |
| Første registrering | 07/2003 |
| Kilometerstand | 162.121 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 6.890 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
På den bageste kofanger er der
3 små huller i plasten.
Der er en ridse i plasten på den ene side.
Skader
Placering
Tyskland, Eyendorf
Postcode: 21376
Afstand:
... km
Int nej. #226680
Aktiv
Andere Mizar Garage
Loading ...
(tors. 21.05.2026, 12.42)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.