Int nej. #219832
Aktiv
Andere Hehn
Loading ...
(man. 04.05.2026, 14.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Andere |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Hehn |
| Første registrering | 07/2004 |
| Kilometerstand | 132.347 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2402 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.300 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Parkeringsbule (ridse) i højre side.
Og normale tegn på alder.
Placering
Tyskland, Duisburg
Postcode: 47259
Afstand:
... km
Int nej. #219832
Aktiv
Andere Hehn
Loading ...
(man. 04.05.2026, 14.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.