Int nej. #208223
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Andere FFB Classic 580 LC
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 12.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Andere |
| Kategori | Integreret |
| Model | FFB Classic 580 LC |
| Første registrering | 03/1999 |
| Kilometerstand | 85.471 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 35.001 kg |
| Længde i mm | 6.090 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Großenwiehe
Postcode: 24969
Afstand:
... km
Int nej. #208223
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Andere FFB Classic 580 LC
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 12.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.