Int nej. #120995
Aktiv
Andere Damon Avanti Wohnmobil 3106
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.35)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Andere |
| Kategori | Integreret |
| Model | Damon Avanti Wohnmobil 3106 |
| Første registrering | 08/2011 |
| Kilometerstand | 31.209 km |
| Chassis | Andere |
| Motoreffekt i kW | 150 kW (204 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 7.273 kg |
| Længde i mm | 9.700 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, Lydsystem, Bluetooth |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Gastest påkrævet Gastank skal skiftes
Forruden var ikke monteret korrekt.
Placering
Tyskland, Hessen - Mücke
Postcode: 35325
Afstand:
... km
Int nej. #120995
Aktiv
Andere Damon Avanti Wohnmobil 3106
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.35)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.