Int nej. #229206
Aktiv
Andere Cristal H 590
Loading ...
(ons. 27.05.2026, 09.47)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Andere |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Cristal H 590 |
| Første registrering | 07/2002 |
| Kilometerstand | 283.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.499 kg |
| Længde i mm | 6.390 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Passagerdør let bulet i bunden, TÜV-fejl (motor let olietab, ramme forrest til højre rustet igennem donkraftpunkt forrest til højre rustet igennem, bremseledning forrest og bagest let korroderet)
Placering
Tyskland, Frankweiler
Postcode: 76833
Afstand:
... km
Int nej. #229206
Aktiv
Andere Cristal H 590
Loading ...
(ons. 27.05.2026, 09.47)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.