Int nej. #223438
Aktiv
Andere Blue camp sky 400
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 15.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Andere |
| Kategori | Alkove |
| Model | Blue camp sky 400 |
| Første registrering | 05/2005 |
| Kilometerstand | 225.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2402 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | JK653T |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.000 mm |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Luifel momenteel afwezig,
Skidt professionelt fremstillet, stav forstærket til at placere luifel.
Placering
Nederlandene, Herwijnen
Postcode: 4171CE
Afstand:
... km
Int nej. #223438
Aktiv
Andere Blue camp sky 400
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 15.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.