Int nej. #223514
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Andere Beisl 650 M
Loading ...
(tors. 21.05.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Andere |
| Kategori | Alkove |
| Model | Beisl 650 M |
| Første registrering | 05/1998 |
| Kilometerstand | 225.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 79 kW (107 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2446 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.850 kg |
| Længde i mm | 6.950 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Radio og lyd | Radio/CD, Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Sat nav-chip defekt.
Løs kontakt. Bakkamera
Placering
Tyskland, Mölln
Postcode: 23879
Afstand:
... km
Int nej. #223514
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Andere Beisl 650 M
Loading ...
(tors. 21.05.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.