Int nej. #217856
Ikke længere tilgængelig
Ahorn Van 550
Auktionens afslutning: man. 27.04.2026, 12.32
Tilgængelighed: 15. Juni 2026
Sidste bud:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ahorn |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Van |
| Modell | 550 |
| Første registrering | 07/2023 |
| Kilometerstand | 12.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2299 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bruseafskærmningen er blevet fjernet, men kan genmonteres.
Placering
Tyskland, Loxstedt
Postcode: 27612
Afstand:
... km
Int nej. #217856
Ikke længere tilgængelig
Ahorn Van 550
Auktionens afslutning: man. 27.04.2026, 12.32
Tilgængelighed: 15. Juni 2026
Sidste bud:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.