Int nej. #206119
Aktiv
Ahorn Eco A 660
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ahorn |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Eco A |
| Modell | 660 |
| Første registrering | 05/2020 |
| Kilometerstand | 72.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.600 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Kerken
Postcode: 47647
Afstand:
... km
Int nej. #206119
Aktiv
Ahorn Eco A 660
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.