Int nej. #213565
Genforhandling
Ahorn Canada TE plus
Auktionens afslutning: ons. 29.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ahorn |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Canada |
| Modell | TE plus |
| Første registrering | 08/2020 |
| Kilometerstand | 84.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2299 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 7.470 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Trinnet sætter sig fast, når det køres ud og ind. Dette er et kendt problem med Lippert-trin. Reservedele er allerede tilgængelige (to tandhjul).
Placering
Tyskland, Ochtendung
Postcode: 56299
Afstand:
... km
Int nej. #213565
Genforhandling
Ahorn Canada TE plus
Auktionens afslutning: ons. 29.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.