Int nej. #99861
Under undersøgelse
Ahorn Canada AE
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ahorn |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Canada |
| Model | AE |
| Første registrering | 04/2017 |
| Kilometerstand | 30.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 7.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ISOFIX | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Motorhjelm lille ridse, højre side lille ridse
Placering
Tyskland, Essen
Postcode: 45355
Afstand:
... km
Int nej. #99861
Under undersøgelse
Ahorn Canada AE
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.