Int nej. #219593
Aktiv
Ahorn Camp 690 P
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ahorn |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Camp |
| Modell | 690 P |
| Første registrering | 11/2016 |
| Kilometerstand | 72.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 100 kW (136 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2299 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
. tilstand se billeder, på motorhjelmen foran til venstre, var for længe fugleklatter på den, derfor mangler der noget farve her.
Kofanger bagest til højre, lille revne, hjulkasse bagest til højre, der mangler et lille stykke her, trinprojekt 2000 hænger nogle gange, skal fornyes, gastest var god, crashsensor og afrivningsslange skal fornyes (10 år gammel), i garagen bagest til venstre er en lille revne, kun indeni, fra 2017, generede mig ikke. Rullegardinet på køkkenvinduet har brug for et ekstra beslag.
Skader
Placering
Tyskland, Schifferstadt
Postcode: 67105
Afstand:
... km
Int nej. #219593
Aktiv
Ahorn Camp 690 P
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.