Int nej. #217750
Aktiv
Ahorn Camp
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.36)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ahorn |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Camp |
| Modell | Camp |
| Første registrering | 03/2016 |
| Kilometerstand | 47.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2299 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.650 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Nye lamper i interiøret er kun delvist elektrisk forbundet.
Der er en lille bule i bordet.
Repareret skade på bagvæggen.
Skader
Placering
Tyskland, Kiel
Postcode: 24159
Afstand:
... km
Int nej. #217750
Aktiv
Ahorn Camp
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.36)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.