Int nej. #206079
Aktiv
Ahorn ACA 690 plus
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Ahorn |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | ACA |
| Modell | 690 plus |
| Første registrering | 03/2022 |
| Kilometerstand | 75.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2299 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Remscheid
Postcode: 42899
Afstand:
... km
Int nej. #206079
Aktiv
Ahorn ACA 690 plus
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.