Int nej. #213209
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Adria Twin Supreme 640 SGX
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Twin Supreme |
| Modell | 640 SGX |
| Første registrering | 05/2023 |
| Kilometerstand | 10.300 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Apple CarPlay |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille bule i det øverste område af den bageste ramme.
Små buler på højre side af det øverste sidepanel bagpå.
Skader
Placering
Tyskland, Weitnau
Postcode: 87480
Afstand:
... km
Int nej. #213209
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Adria Twin Supreme 640 SGX
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.