Int nej. #226439
Genforhandling
Adria Twin Supreme 600 SPB
Auktionens afslutning: tors. 21.05.2026, 12.00
Tilgængelighed: 19. Juni 2026
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Twin Supreme |
| Modell | 600 SPB |
| Første registrering | 10/2021 |
| Kilometerstand | 61.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ridset fælg på højre baghjul,
Enkelt stenslag på motorhjelmen
Placering
Tyskland, Augsburg
Postcode: 86199
Afstand:
... km
Int nej. #226439
Genforhandling
Adria Twin Supreme 600 SPB
Auktionens afslutning: tors. 21.05.2026, 12.00
Tilgængelighed: 19. Juni 2026
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.