Int nej. #218586
Aktiv
Adria Matrix Supreme 700 SL
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 14.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Matrix Supreme |
| Modell | 700 SL |
| Første registrering | 05/2020 |
| Kilometerstand | 37.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.800 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | AUX-tilslutning, USB-forbindelse |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
små optiske defekter
Placering
Tyskland, Bad Lauterberg
Postcode: 37431
Afstand:
... km
Int nej. #218586
Aktiv
Adria Matrix Supreme 700 SL
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 14.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.