Int nej. #179181
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Adria Matrix Plus M 670 SL Platinum
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 15.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Matrix Plus M |
| Modell | 670 SL Platinum |
| Første registrering | 05/2017 |
| Kilometerstand | 24.950 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.150 kg |
| Længde i mm | 7.380 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Bluetooth |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille knap synlig mini-bule
Placering
Tyskland, Lamspringe
Postcode: 31195
Afstand:
... km
Int nej. #179181
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Adria Matrix Plus M 670 SL Platinum
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 15.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.