Int nej. #208042
Aktiv
Adria Coral XL 660 SL Plus
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Coral XL |
| Modell | 660 SL Plus |
| Første registrering | 05/2018 |
| Kilometerstand | 60.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.400 kg |
| Længde i mm | 7.390 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Højre bagkofanger med små ridser.
Placering
Tyskland, Erbach
Postcode: 89155
Afstand:
... km
Int nej. #208042
Aktiv
Adria Coral XL 660 SL Plus
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.