Int nej. #219537
Aktiv
Adria Coral S 670 SL
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Coral S |
| Modell | 670 SL |
| Første registrering | 06/2009 |
| Kilometerstand | 120.126 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | S636PS |
| Klasse af forurenende stoffer | Euro 4 |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.360 mm |
| Bredde i mm | 230 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Efterladt bag lak schade zie foto!
Der er meget i baggrunden.
Skader
Placering
Nederlandene, Hoogeveen
Postcode: 7901 TB
Afstand:
... km
Int nej. #219537
Aktiv
Adria Coral S 670 SL
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.