Int nej. #208914
Aktiv
Adria Coral Axess 670 SL
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 10.23)
Tilgængelighed: 11. April 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Coral Axess |
| Modell | 670 SL |
| Første registrering | 09/2018 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1997 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.850 kg |
| Længde i mm | 7.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Oberrohr
Postcode: 86513
Afstand:
... km
Int nej. #208914
Aktiv
Adria Coral Axess 670 SL
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 10.23)
Tilgængelighed: 11. April 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.