Int nej. #221717
Mulighed for at købe
Adria Adriatik S574SP
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 14.30)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Adriatik |
| Model | S574SP |
| Første registrering | 02/2008 |
| Kilometerstand | 130.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | 4-TBR-32 |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.440 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Kofangeren er beskadiget i højre side. Betreft alleen het hoekje dat vervangen zou moeten worden, is een los deel van de bumper. Belysningen virker stadig.
Skader
Placering
Nederlandene, Simonshaven
Postcode: 3212
Afstand:
... km
Int nej. #221717
Mulighed for at købe
Adria Adriatik S574SP
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 14.30)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.