Int nej. #225517
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Adria Adriatik Coral 660SL
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 12.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Adriatik |
| Model | Coral 660SL |
| Første registrering | 12/2005 |
| Kilometerstand | 155.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | XT670B |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.600 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Begge baglygter virker, lygte beskadiget.
Kofanger bag lys beskadiget.
Scheurtje in een van de drie panelen douchedeur (wel gewoon bruikbaar).
Skader
Placering
Nederlandene, Purmerend
Postcode: 1447 HJ
Afstand:
... km
Int nej. #225517
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Adria Adriatik Coral 660SL
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 12.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.