Int nej. #218402
Mulighed for at købe
Adria Adriatik A 660WP
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.56)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Adriatik A |
| Model | 660WP |
| Første registrering | 06/2003 |
| Kilometerstand | 87.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.600 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Großkrotzenburg
Postcode: 63538
Afstand:
... km
Int nej. #218402
Mulighed for at købe
Adria Adriatik A 660WP
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.56)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.