Int nej. #203001
Aktiv
Adria 3way
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 11.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Adria |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | 3way |
| Første registrering | 12/2007 |
| Kilometerstand | 128.500 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 74 kW (101 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1870 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.800 kg |
| Længde i mm | 4.782 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Passagerens elektriske vinduesregulator uden funktion
Placering
Tyskland, Lohmar
Postcode: 53797
Afstand:
... km
Int nej. #203001
Aktiv
Adria 3way
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 11.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.