Int nej. #192745
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Mobilvetta Oklahoma
Loading ...
(man. 25.05.2026, 13.03)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Mobilvetta |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Oklahoma |
| Første registrering | 12/2011 |
| Kilometerstand | 59.700 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 74 kW (101 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.300 kg |
| Længde i mm | 7.120 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Den har en mindre skade på venstre baglygte, se foto.
Skader
Placering
Tyskland, Nümbrecht
Postcode: 51588
Afstand:
... km
Int nej. #192745
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Mobilvetta Oklahoma
Loading ...
(man. 25.05.2026, 13.03)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.